İNSAN KAYNAKLARI

Karaoğlu Yapı, kuruluşu olan 1968 yılından bugüne kadar sizlerin destekleriyle ve çalışanlarıyla bir aile ortamı kurabilmesinin de etkisiyle Karaoğlu Yapı olmuştur. Bu büyük aile sürekli olarak gelişerek bugün bünyesinde 6 büyük firmanın bulunduğu bir yapıya kavuşmuştur.

Karaoğlu Yapı: Karaoğlu Yapı, geçmişinde konut teslimlerinde gecikmesi olmayan ender firmalardan biridir.1991'den bu zamana kadar Forbes Caddesi No:95/A Şirinyer adresinde hizmet veren Karaoğlu Yapı, 14 Ekim 2011 tarihinden itibaren, Efeler Mahallesi 354 Sokak No:17 Şirinyer adresinde, kendisi için yaptığı yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın en önemli özellikleri arasında, başlamış olduğu veya başlayacağı inşaatların tamamını bitirecek miktarda öz sermaye kaynağını veya karşılığını bulundurarak hareket etmesidir. Günümüze kadar yaptığı projelerde kredi kullanmaması, firmamızın en önemli özelliklerinden biridir. Firmamız bunu, güvenin, devamlılığın ve kalitenin garantisi olarak görmektedir.

Yaptığı projelerin tamamında, anahtar teslim edilmiş olmasına rağmen müşteri memnuniyeti ve kaliteyi arttırabilmek için çıkabilecek sorunlara karşı firmamızın bünyesinde, servis hizmeti verilmektedir.

Ülkemizde insanların birinci amacı; kendisi ve ailesi için kendi şartlarına göre edinebileceği güzel bir konuttur. Bu masum amacın ve hayalin ne kadar önemli olduğunu BİZ ÇOK İYİ BİLİYORUZ.

Karev Gayrimenkul Geliştirme: Hızla gelişerek bir birinden değerli pek çok yapı projesini gerçekleştiren Karaoğlu Yapı’nın bir gayrimenkul geliştirme firmasını kurması zaman içerisinde kaçınılmaz olmuştur. Hem yapılan yeni projelerin lansman ve satışları, hem kiralama işlemleri, hem de verdiği residence kiralama hizmetlerinin yürütülmesi gibi pek çok önemli hizmeti Karev Gayrimenkul Geliştirme sayesinde yürütmektedir.

Stüdyo Damla: İzmir Buca’da oluşan residence ihtiyacını önceden gören Karaoğlu Yapı, huzur ve konforu bir araya getiren bir proje inşa ederek Stüdyo Damla’yı hayata geçirmeyi başarmıştır. Genelde ilçemize gelen öğrencilerin ilk tercihi olan Stüdyo Damla gerek sunduğu hizmetlerin kalitesiyle, gerek güler yüzlü ve deneyimli çalışanları sayesinde kendisini tercih eden herkesin kısa sürede beğenisini kazanmıştır. En büyük ve en önemli hedefi vermiş olduğu hizmetleri evinizin rahatlığıyla birleştirmek olan Stüdyo Damla bu hedefe sizlerin sayesinde ulaşarak sektördeki öncülüğünü korumaya devam etmektedir.

Karaoğlu Yaşam Merkezi: Stüdyo Damla’nın başarısı ve sizlerden gelen istekler bizleri Karaoğlu Yaşam Merkezi projesini hayata geçirmeye zorladı. Hizmete yeni giren binamız kısa süre içerisinde ilgi odağı haline dönüşerek bizlere bir kez daha doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Stüdyo Damla’dan edindiğimiz deneyimleri ve verdiğimiz hizmetleri bir üst basamağa taşıma gayretiyle yaşama geçirdiğimiz projemiz Karaoğlu Yaşam Merkezi’nde yaşama dair güzel olan herşeyi sizler için bir araya getirdik.

Bozuk Plak Cafe: Buca gelişen çehresi ve yeni açılan mekânlarıyla İzmir’in gözde semtlerinden biri. Bozuk Plak Cafe ise bu mekanların içerisinde en özel olanlarında biri. Açılışı üzerinden daha kısa bir süre geçmesine rağmen bütün yaş gruplarının tercih sebebi olan, geniş, ferah ve ruhu olan bir mekân olmayı başardı. Her şey kafeye gelen misafirlerin rahatı için hazırlandı. İçeri girer girmez sizi parıl parıl parlayan bir Murat 124 karşılıyor dersek biraz şaşırtıcı olur herhalde. Burada her şey o araba kadar retro ve özel. “Geçmişi bugünde yaşa, eskiyi yeniyle harmanla” gibi bir sloganları olan mekânın dekorasyonu, menüsü, sizi maziye taşıyan o müziği, duvarlardaki plakları, raflardaki pikapları, radyoları, duvara çizilen resimleri, kısacası her şey sizi geçmişe taşıyarak bir birinden güzel anılarla buluşturuyor. Bozuk Plak’ın geniş bir menüsü var ve aklınıza gelebilecek her yiyecek ile içeceğin speciali bulunuyor. Hiçbir şeyin mutfaktan donuk olarak servis edilmediği ender yerlerden biri burası, her şey taze ve günlük. İşte her ayrıntısıyla sizlerin keyifli zaman geçirerek yaşamdan tat almanız için tasarlanmış bu mekanda buluşmak ümidiyle.

Diasos Boqutique Otel: Karaoğlu Yapı’nın en son ustalık eserlerinden biri diyebiliriz. Diasos Boqutique Otel hem Buca’nın böylesi bir mekana olan ihtiyacından hem de Karaoğlu Yaşam Merkezi’nin tamamlayıcı bir unsuru olmasından dolayı bizler için çok önemli bir konumdadır. Gelişen ve büyüyen Buca’da hem eğitim çevrelerinde düzenlenen kongre ve konferansların, hem de şehrimize gelen pek çok yerli ve yabancı ziyaretçinin konaklama ihtiyaçlarını en üst düzeyde hizmet vererek karşılamaktadır. Diasos Boqutique Otel bu güne kadar Karaoğlu Ailesi’nin yürüttüğü residence hizmetlerinin ve deneyiminin bir bileşimidir.

Her zaman önceliği insan ve insana değer vermek olan Karaoğlu Ailesi’nde sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu edecektir. İnsan kaynaklarımıza yukarıda kısa tanıtımlarını yaptığımız firmaların iş başvuru formlarını doldurup çalışmayı hedeflediğiniz pozisyonlar için bizlere gönderebilirsiniz. Başvuru sistemimiz her zaman başvurularınıza açık bir yapıda olacak şekilde hazırlanmıştır. Bizlere göndereceğiniz CV’lerinize uygun pozisyonların oluşması durumunda CV’nizde yazan iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşılacaktır. Yapmış olduğunuz başvurular kesinlikle gizli tutularak Karaoğlu Yapı ve bünyesindeki firmaların insan kaynakları departmanlarıyla paylaşılacaktır.

Başvuru Formları
Karaoğlu Yapı İş Başvuru Formu >> indir >>
KAREV Gayrimenkul Geliştirme İş Başvuru Formu >> indir >>
Diasos Boutique Otel İş Başvuru Formu >> indir >>
Bozuk Plak Cafe İş Başvuru Formu >> indir >>

İş başvuru formlarınızı lütfen teknik@karaogluyapi.com adresine gönderiniz.