HAKKIMIZDA

Karaoğlu Yapı, inşaat hayatına, 25 Mayıs 1957'de Nurettin Karaoğlu'nun Sivas'ın Dikilitaş semtinde,arsasını satın alarak yaptığı işyeri ve konut ile başlamıştır.
1967'de, Sivas'tan İzmir'e gelen Karaoğlu Ailesi, 23 Mart 1968'de Şirinyer semti Menderes Caddesi No: 201'deki binayı yaparak faaliyetlerine devam etmiştir.

Şirinyer, Buca, Çeşme ve İzmir'in çeşitli bölgelerinde, projelerine hiç ara vermeden vizyonunu geliştirerek sağlıklı olarak büyümüş ve bunun göstergesi olarak, KARAOĞLU YAPI, 2011 İZMİR VERGİ REKORTMENLERİ listesinde derece almıştır.

Halen Zeki KARAOĞLU tarafından yönetilmekte olan firmamıza Eylül 2012'de 3. nesil yönetici olarak katılan Cihan KARAOĞLU, İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'ndeki yüksek öğrenimini tamamlayarak iş hayatına başlamıştır.

1978 Yılında Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Kerime KARAOĞLU ERİNÇ Türkiye'nin ilk kadın müteahhitlerinden olup faaliyetini İzmir'in çeşitli bölgelerinde yeni projelere imza atarak devam ettirmektedir.

Firmamızda hiçbir yönetici adayı, proje okumayı ve işini temelden anahtar teslim safhasına kadar derinlemesine öğrenmeden ve şantiye tecrübesi edinmeden yönetime getirilmemiştir. Yöneticinin bilgi düzeyine gösterilen bu önem, kalitenin seviyesini, her zaman yukarılara çıkartmanın önemli sebeplerinden biri olmuştur.

KARAOĞLU YAPI, geçmişinde konut teslimlerinde gecikmesi olmayan ender firmalardan biridir.1991'den bu zamana kadar Forbes Caddesi No:95/A Şirinyer adresinde hizmet veren KARAOĞLU YAPI, 14 Ekim 2011 tarihinden itibaren, Efeler Mahallesi 354 Sokak No:17 Şirinyer adresinde, kendisi için yaptığı yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın en önemli özellikleri arasında, başlamış olduğu veya başlayacağı inşaatların tamamını bitirecek miktarda öz sermaye kaynağını veya karşılığını bulundurarak hareket etmesidir. Günümüze kadar yaptığı projelerde kredi kullanmaması, firmamızın en önemli özelliklerinden biridir. Firmamız bunu, güvenin, devamlılığın ve kalitenin garantisi olarak görmektedir.

Yaptığı projelerin tamamında, anahtar teslim edilmiş olmasına rağmen müşteri memnuniyeti ve kaliteyi arttırabilmek için çıkabilecek sorunlara karşı firmamızın bünyesinde, servis hizmeti verilmektedir.

Ülkemizde insanların birinci amacı; kendisi ve ailesi için kendi şartlarına göre edinebileceği güzel bir konuttur. Bu masum amacın ve hayalin ne kadar önemli olduğunu BİZ ÇOK İYİ BİLİYORUZ.